Job landing page header image

Logističar (m/ž) Njemačka

Naš klijent, Hermes, jedan od najvećih poslodavaca u sektoru logistike, nudi drugačije i uzbudljive poslove.Hermes je kompanija za logistiku koja djeluje na globalnom nivou sa godišnjim prometom preko 2 milijarde EUR i više od 12.000 radnika u 20 zemalja. Za našeg klijenta, Hermes, tražimo motivirane i ambiciozne ljude za posao:

Broj oglasa: BA2019409530

Prijavite se sada

Naš klijent, Hermes, jedan od najvećih poslodavaca u sektoru logistike, nudi drugačije i uzbudljive poslove.Hermes je kompanija za logistiku koja djeluje na globalnom nivou sa godišnjim prometom preko 2 milijarde EUR i više od 12.000 radnika u 20 zemalja. Za našeg klijenta, Hermes, tražimo motivirane i ambiciozne ljude za posao:

OPIS POSLOVA I ODGOVORNOSTI:UVJETI:NUDIMO:

Ako  ste  zainteresovani za poziciju Logističar i ispunjavate tražene uslove, molimo pošaljite CV na  e-mail adresu sarajevo@trenkwalder.com sa naznakom „Prijava za posao –Logističar“

Oglas ostaje otvoren 30 dana od datuma objave.

Napomena: Samo kandidati koji budu ispunjavali uslove će biti kontaktirani od strane agencije. Hvala na razumijevanju.

Trenkwalder kadrovske usluge d.o.o.

Hamdije Kreševljakovića 7a BiH-71000 Sarajevo

033/209-073, 066/713-219

Ova web stranica koristi kolačiće kako bi osigurala najbolje moguće funkcionalnosti. Ako nastavite da pregledate web stranicu, slažete se da koristite kolačiće. Neke od ovih kolačića (uključujući i Facebook) zahtijevaju vašu eksplicitnu saglasnost. Za detaljne informacije i opcije za povlaćenje, pogledajte na: ovde .

Odbijam Prihvatam